+420 312 312 477

Pondělí - Pátek 8.00 - 17.00

Kovové policové regály VARIMO

Pojízdné regály

Velmi vhodným řešením policových regálů VARIMO je jejich umístění na pojízdné podvozky, díky čemuž lze dosáhnout až dvojnásobné kapacity archivu nebo skladu ve srovnání s tradičním uspořádáním stacionárních regálů. Spojením podvozků a nástavby ze systému VARIMO vzniknou pojízdné regály, které představují moderní prostředek skladování. Pojízdné kompaktní regály jsou určeny pro použití v archivech, příručních skladech, výdejnách nářadí a náhradních dílů, provozech, depozitních skladech a všude tam, kde je třeba skladovat nepaletované zboží. Pojízdné policové regály je možno instalovat jak do nově budovaných prostor tak i prostor existujících, ve kterých je třeba zvýšit kapacitu skladové technologie.

Pojízdné regály jsou uváděny do pohybu prostřednictvím ovládací růžice nebo volantu, který je pomocí řetězového převodu spojen s hnacími koly. Kola podvozku policového regálu se odvalují po kolejnicích umístěných buď na podlaze nebo zalitých do podlahy. Kolejnice uchycené na stávající podlahu jsou opatřeny náběhovými klíny, případně prostor mezi nimi vyplněn vyrovnávací podlahou. Počet kolejnic kolejiště a jejich vzájemná poloha je dána délkou podvozku eventuálně požadavkem na zatížení podvozku. Jejich délka je určena velikostí bloku regálů.

Rozměry a nosnost podvozku jsou dány rozměrem, konfigurací a uvažovaným zatížením regálové nástavby. Pojízdné regály mohou být opatřeny z čelní a zadní strany laminovanou dřevotřískou nebo krycím plechem.

Základní vlastnosti:

Policové regály VARIMO dovolují archivovat písemnosti v jakékoli formě uložení - v šanonech, v archivních krabicích, volně, v závěsných deskách, na datových nosičích, atd. Svou přizpůsobivostí a vysokou nosností s přehledem splňují požadavky pro ukládání archiválií.

Pozinkované provedení kovových regálů VARIMO splňuje přísná kritéria pro archivaci. Nejen že bezpečně odolávají v náročném prostředí, nekorodují a ani jinak svým provedením nepoškozují uložené dokumenty, zároveň se snadno čistí a udržují.

Pro archivní účely dodáváme policové regály VARIMO v typizovaných rozměrech pro skladování nejběžnější dokumentace. Tomu odpovídá příslušná hloubka police pro jednořadé i oboustranné ukládání, ale i světlá délka a výška police, které tak minimalizují omezení pro vkládání a vyjímání příslušných dokumentů.

Již tak rozsáhlé využití policových regálů VARIMO lze rozšířit o doplňky a příslušenství, které poskytne jejich specializované použití, případně jinak zlepší komfort samotné archivace. Toto příslušenství zahrnuje především různé druhy zarážek, dělících přepážek, krytů, výsuvů, dveří, atd.

Kontaktujte nás!

Pokud máte zájem o bližší informace k archivačním regálům, nebo uvažujete o jejich pořízení, obraťte se na nás prostřednictvím uvedených kontaktů, případně volejte na telefonní číslo +420 775 680 805.

Máte nějaké otázky, nebo chcete poradit s výběrem kovových policových regálů?

Mám dotaz

Kovové policové regály VARIMO | © 2017 e-regaly.cz Všechna práva vyhrazena.

Scroll to Top