+420 312 312 477

Pondělí - Pátek 8.00 - 17.00

Zaměření, doprava, montáž, revize


Zaměření a návrh regálových systémů

Naše firma si zakládá na prozákaznickém přístupu a proto nechceme jen prodávat naše produkty, chceme, aby naši zákazníci byli spokojení jak s kvalitou regálů o kterou se stará naše plnoautomatizovaná výrobní linka, tak s užitnou hodnotou, z toho důvodu Vám nabízíme bezplatné zaměření, konzultaci a návrh Vašeho skladu v grafickém editoru.

Přizpůsobení regálu

Chceme pro Vás optimalizovat výdaje a ke každé zakázce přistupujeme individuálně s ohledem na Vaše potřeby skladování. Například přizpůsobení rozměru polic ukládanému zboží pro eliminaci tzv. “hluchých” míst, pro zjednodušení uvedu ukázku z praxe: ukládám krabice o šířce 600 mm a police je široká 1000 mm, krabice se do police sice vejde, ale vzniká 400 mm nevyužitelného prostoru. Regál poté ztrácí víc jak 40% ze své užitné hodnoty.

Jsme ochotni Vám naše produkty prezentovat, případně se na ně po telefonické domluvě můžete sami přijet podívat do našeho skladu regálů v Chotusicích nebo do kanceláře v Praze.

Něco málo o zaměření

Naši odborníci jsou vybaveni laserovými dálkoměry, pro přesné a rychlé měření Vašeho skladu. Zaměření regálových prostor trvá cca 20-30 minut dle členitosti a složitosti měřených prostorů. Součástí zaměření je malá konzultace se zákazníkem, kde zjistíme Vaše priority a požadavky na skladování.

Co zohlednit při výběru regálu:

  • hmotnost a rozměry ukládaného materiálu
  • rozměry skladu
  • frekventovanost obsluhy regálu

Kontaktujte nás!

V případě zájmu o zaměření nebo radu s výběrem regálů nás neváhejte kontaktovat prostřednictvím uvedených kontaktů, případně volejte na telefonní číslo +420 775 680 805.


Doprava a montáž regálových systémů

Našim zákazníkům nabízíme dopravu a montážní služby, samozřejmě tyto služby nikomu nenutíme a proto nabízíme i bezplatnou možnost osobního odběru zboží v našem skladu v Chotusicích. Dále pro Vás máme pečlivě zpracované montážní návody jak písemnou formou tak přehledný videonávod pro smontování regálů vlastními silami.

Využíváme ověřené přepravní společnosti

Jestliže chcete využít naše dopravní služby, standardně zboží zasíláme skrze přepravní společnost FOFR, s kterou úzce spolupracujeme už několik let a máme s ní pozitivní zkušenost. Tato společnost zajišťuje dopravu po celé České a Slovenské republice. Pro méně objemné zakázky lze využít i Českou poštu. Pohyb zásilky můžete sledovat na internetu.

V případě objednání zboží včetně montáže, dopravu zajišťujeme především vlastními prostředky. Náš vozový park obsahuje řadu užitkových vozidel od malých pickupů až po dodávky s kapacitou nakládky 1500 kg. Vlastní dopravu také využijeme při nestandardních podmínkách dodání, které jsou například proměnlivá doba doručení nebo noční zavážka zboží.

Bezstarostná montáž !

Troufáme si říct, že máme jeden z nejšikovnějších montážních týmů v oboru. Našich 12 montérů zvládlo realizovat již stovky zakázek ke spokojenosti našich zákazníků. Poradí si i s nečekanými problémy a úpravami regálů v průběhu montáže.

Montáž zahrnuje manipulaci zboží po objektu, samotné zkonstruování a v případě potřeby i ukotvení regálů.

Naši montéři mají sjednané pojištění odpovědnosti z důvodu neočekávaných škod.

Kontaktujte nás!

Pokud máte zájem o bližší informace, obraťte se na nás prostřednictvím uvedených kontaktů, případně volejte na telefonní číslo +420 775 680 805.


Revize skladů

Abychom Vám ušetřili starosti a mohli Vám nabídnout celkový servis, nabízíme našim zákazníkům také revize regálů. Jde o povinnou proceduru, která vychází z nařízení vlády 101/2005 Sb, toto nařízení pojednává o zajištění bezpečnosti práce a ochrany zdraví na pracovišti.

Dále nařízení vlády 378/2001 Sb. stanovuje četnost pravidelných kontrol, které určují minimální počet kontrol jednou za 12 měsíců.

DŮVODY PROVÁDĚNÍ REVIZÍ REGÁLŮ:

předcházet haváriím, pracovním úrazům a hmotným škodám; zmenšit riziko v případě kolizí s manipulační technikou; náprava neodborných zásahů a zanedbané péče o konstrukci regálu; kontrola po přemístění nebo přestavbě regálů

požadavek při certifikacích ISO v souladu se současnou evropskou legislativou

plnění revize je kontrolováno státní inspekcí v návaznosti na: §101 a §102, Zákoník práce č. 262/2006 „Prevence rizik a předcházení pracovním úrazům“ §3, Nařízení vlády č. 101/2005 „Podrobnější požadavky na pracoviště a pracovní prostředí“ §4, Nařízení vlády č. 378/2001 „Bližší požadavky na používání tech. zařízení“

související platné předpisy: ČSN 26 9030:1998 „Manipulační jednotky – zásady pro tvorbu, bezpečnou manipulaci a skladování“ ČSN EN 15.620 „Tolerance, deformace a vůle“ ČSN EN 15.635 „Bezpečné užívání statických regálových systémů“

Revize zahrnuje

  • Dopravu revizního technika na místo
  • Kontrola stability, kontrola nenarušenosti profilů stojin a nosných částí
  • Kontrola šroubových spojů, zavětrování rámů, ochranných prvků, ochranných sítí a zábradlí
  • Kontrola zakládání manipulačních jednotek do regálů a kontrola přetěžování regálů
  • Kontrola technických štítků dovolených nosností a provozní dokumentace
  • Vystavení revizní zprávy s podrobným soupisem technického stavu regálů
  • Zpracování rozpočtu na opravu a odstranění zjištěných nedostatků

Kontaktujte nás!

V případě zájmu o revizi Vašeho skladu nás neváhejte kontaktovat prostřednictvím uvedených kontaktů, případně volejte na telefonní číslo +420 775 680 805.

Máte nějaké otázky, nebo chcete poradit s výběrem kovových policových regálů?

Mám dotaz

Kovové policové regály VARIMO | © 2017 e-regaly.cz Všechna práva vyhrazena.

Scroll to Top